Open air IT forum
IT-Yard є IT-форумом під відкритим небом (організатор – ПОМГО “Покоління Google”).
Метою заходу є створення IT community в Полтаві, обмін досвідом, навчання, допомога старту кар’єри в IT .

Слідкуйте за новинами тут: facebook (@ityard)

За останні три роки IT-Yard відвідали більше 800 слухачів, прийняли участь понад 50 спікерів з різних міст України.
Досягненням проведення IT-Yard є приклади людей, які знайшли роботу та почали свою справу в сфері IT різних міст України.

6 липня

day1-for-post

7 липня

day2-post-v3

8 липня

day3-post-v2

Реєстрація на курси
 • Спікери 2018  Андрій Барвинко
  GameDev Lead в Digicode


  Олександр Черкесов
  CTO в Digicode


  Олег Белозер
  CEO and Founder в Reply


  Ігор Зайцев
  Директор FLY TECHNOLOGY
  офіційного дистриб'ютора DJI в Україні


  Анна Мезенцева
  Product Manager at Zazmic
  Certified Scrum master
  GDG Poltava organizer
  Speaker at - Insane byte Poltava, IT day Kherson, IT yard 16-17 etc.


  Олександр Белинский
  ML (Machine Learning) Operator in Ring Labs


  Тетяна Бойченко
  Beetroot HR менеджер


  Денис Сергеєв
  Beetroot Academy Product manager


  Богдан Губанов
  Regional director at Morebis


  Маршалко Богдан
  Project Manager at Zazmic


  Молозина Наталья
  Recruiter at Zazmic


  Попович Стас
  Recruiter at Zazmic


  Володимир Мамонт
  WP Developer at WLA


  Костянтин Петля
  WP Developer at WLA

 • Спікери 2017


 • Спікери 2016


Партнери та учасники


Digicode

Digicode – це міжнародна команда висококласних професіоналів, що займається розробкою передових технологій, ідей та рішень.
Опираючись на прогресивні знання, надсучасні інструменти та досконалість у виконанні, ми допомагаємо бізнесу здійснити інноваційний стрибок та сприяємо досягненню глобальних цілей.

White Label Agency

The White Label Agency була заснована в 2013 році генеральним директором Ейнаром Емільссоном. Компанія займається фронт-енд розробкою сайтів на базі WordPress. TWLA спiвпрацює зi свiтовими маркетинговими агенствами та дизайн-студiями. Нашi зусилля сфокусованi на WordPress розробцi, ринок попиту якого постiйно зростає. Щороку ми створюємо понад 1000 WP сайтiв.
Спiвпраця з нами - це стабiльна робота та прибуток, а також постiйний саморозвиток у командi профессiоналiв!

Beetroot Academy

Beetroot Academy — це некомерційний освітній підрозділ Beetroot — шведсько-української ІТ-компанії з клієнтами у більш ніж 20 країнах світу.
Наша мета — допомогти тобі побудувати класну кар'єру в ІТ та закласти фундамент для кращого майбутнього.

Geekhub

GeekHub - це проект, що надає можливість талановитій молоді отримати практичні знання та навички в сфері розробки програмного забезпечення та IT вцілому. Команда Geekhub — це группа професіоналів в інформаційних технологіях, які працюють у провідних софтверних компаніях. Ми шукаємо мотивованих учнів та студентів, які мріють отримати професію в інформаційних технологіях, для інтенсивного практичного навчання з розробки веб та мобільних додатків, приєднатись до спільноти професіоналів інформаційних технологій для поліпшення життя людей навколо нас.

CoreValue

CoreValue - це компанія що стрімко набирає обертів в Україні. За останні 10 років було відкрито офіси в шести регіонах України та нараховує до 350 співробітників, що сприяють наданню передових рішень для середнього та великого бізнесу.

FLY TECHNOLOGY

Офіційний дистриб`ютор DJI Innovations в Україні, світового лідера на ринку квадрокоптерів та мультикоптерів для професійних зйомок і розваг. Займаються продажем квадрокоптерів, стабілізаторів, панорамних камер та аксессуарів до них.

Zazmic

Zazmic Inc. — международная IT-компания с высоким уровнем экспертизы в разработке Web и мобильных проектов. Среди наших клиентов есть как небольшие стартапы из США и Западной Европы, так и крупные корпорации с мировым именем, которые получают полный спектр услуг: технологическая разработка и сопровождение, дизайн, digital marketing и CFO сопровождение.
Мы открыты для сотрудничества с талантливыми, проактивными, энергичными и высококлассными профессионалами, которые увлечены своей работой. Предлагаем индивидуальный, гибкий подход к организации труда каждого члена команды и широкие возможности для развития. Мы - компания, которая открыта к формату удаленной работы.

Reply

Reply is sales acceleration platform that puts sales outreach on autopilot, while still making each communication personal.
Reply automates sending personalized emails and follow-ups. All emails sent directly from user personal business email account and look 100% typed manually; and they always end up in Primary folder.

Mindy Teams

Mindy Teams - це місце де талановиті люди мають нагоду попрацювати над захоплюючими і розвиваючими проектами від компаній з США та Європи. Mindy Teams є частиною міжнародного бренду, який налічує близько 2000 робітників у 6ти офісах по Україні. Приєднуйтесь до наших команд у напрямку маркетингу, продажів, клієнтської підтримки, обробки і аналізу графічних та текстових даних. Ми будемо раді бачити вас в Mindy Teams, де піклуються про ваш добробут та саморозвиток!

КонтактиЄгор Кривошапка
Адміністратор IT-YARD

T: (095) 903-28-10
T: (097) 127-27-33

Андрій Кононенко
Модератор IT-YARD